O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

LUDZIE Z PASJĄ – Piotr Szyszka

17.09 (środa) o godzinie 18:30 w Centrum Nurkowe Aqarium Grzesia Kuliga (www.aqarium.com.pl) odbędzie się spotkanie z cyklu : „Ludzie z pasją”. Tym razem będzie to spotkanie z płetwonurkiem Piotrem Szyszka uczestnikiem wypraw na Spitsbergen. Początek o godzinie 18:30. Osoby chętne do wzięcia udziału proszę o o potwierdzenie uczestnictwa (chodzi o ilość miejsc siedzących i napoje)

Jacek Podolak 602670305