O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Ćwiczenia i zabezpieczenie

Jutro tj. 09.08.2014 (sobota) godz. 10:00 odbędą się ćwiczenia w remizie (port jachtowy) dotyczące między innymi obsługi pomp wodnych, rozwijania węży, obsługi agregatów prądotwórczych , pił  itp.  O godzinie 11:00 weźmiemy udział w zabezpieczaniu imprezy  w kanale portowym „jazdy po desce”
                                                     Zarząd.