O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SPRZĘT i POSZUKIWANIE

W związku z akcją poszukiwawczą proszę wszystkich o zdanie sprzętu dziś na zebraniu (01.08.2014) godz. 18

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu i przebiegu akcji poszukiwawczej na jeziorze Drawsko udzielone zostaną na dzisiejszym zebraniu w remizie (port jachtowy).

Wyjazd niedziela godz. 09:00 z remizy POSP TRYTON