O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

wyjazd – poszukiwanie ciała (TERMIN!!!)

W związku z nieodnalezionej do dnia dzisiejszego ciała zaginionej osoby na jeziorze Drawskim w miejscowości Stare Drawsko planujemy w dniu 02.08.2014 (sobota) lub 03.08.2014 (niedziela) kolejną akcję poszukiwawczą. Proszę o zgłaszanie się osób chętnych do wzięcia udziału w akcji do czwartku (31.07.2014) do druha Jacka Podolaka (602670305). Informacja o ilości osób niezbędne są do zaplanowania wyjazdu i ustalenia ostatecznego terminu.

zarząd