O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Informacje dla druhów

BIESIADA ŁOSOSIOWA

Piątek 18.07 godz. 18:00 na zebraniu w siedzibie POSP TRYTON odprawa związana z podziałem funkcji podczas zabezpieczenie spływu kajakowego na „Biesiadzie Łososiowej”. Sobota 19.07 godz. 10:00 wyjazd na zabezpieczenie.

IMPREZA STRAŻACKA

Sobota 19.07. godz. 17:00 impreza na otwarcie lata i rozpoczęcie sezonu, przyjęcia nowych druhów, ukończonych kursów P1, sternika motorowodnego, pierwszej pomocy oraz z tych powodów o których jeszcze nie wiemy.

Miejsce: port jachtowy, grilowisko obok hangaru i nowego mostu. Grill i wszystko do grilla już jest, przyda się coś do popicia:-) Impreza otwarta

Wieczorem koncert zespołu szantowego EKT Gdynia