O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

AKCJA POSZUKIWAWCZA

W związku z wpłynięciem prośby od rodziny zaginionego mężczyzny (mężczyzna wypadł z łodzi w dniu 08.07.2014)  o przeszukanie zatoki na jeziorze Drawsko w miejscowości Stare Drawsko prosimy wszystkich chętnych druhów do wzięcia udziału w akcji poszukiwawczej o przygotowanie się do wyjazdu w dniu 16.07.2014 (środa) godz. 08:30 w remizie POSP TRYTON ul. Żurawia.

Czekamy jeszcze na potwierdzenie wyjazdu. Ostateczna decyzja zapadnie dziś w godzinach popołudniowych. O wszystkich zmianach oraz szczegółach wyjazdu poinformujemy na stronie internetowej

Kontakt Jacek Podolak 602 670 305