O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Sprzątanie Jeziora Dargocice

sobota 26.04.2014

W ramach obchodów Dnia Ziemi POSP TRYTON uczestniczy w sprzątaniu jeziora w Dargocicach.

Planowany przebieg akcji:

Zbiórka 26.04.2014 (sobota) godzina 09:00 remiza w Porcie Jachtowym. Wyjazd samochodem bojowym marki Merc Benz, oraz w miarę potrzeb samochody prywatne.

Wydawanie sprzęt nurkowego oraz ładowanie butli na ww. akcję odbędzie się w sobotę przed wyjazdem. Organizatorzy zapewniają dla uczestników kiełbaski, bułki, wafelki, smycze, długopisy oraz wodę mineralną bezalkoholową i bez gazu.

Kontakt ze sprzętowcami

Adam Molis 608404952

Grzegorz Barański 608430942