O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Niech zbliżające się Święta Wielkanocne

m_jajospędzone w gronie rodziny,

najbliższych i przyjaciół

przyniosą Nam wszystkim

wiele radości,ciepła i optymizmu

oraz wielu udanych i niezapomnianych

nurkowań życzy TRYTON

PS. piątek 18.04.2014 i poniedziałek 21.04.2014 robimy odpoczynek od siebie  – zebrania odwołane