O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Ćwiczenia z WOPR-em – JUTRO !!!

Dnia 09.03.2014 (niedziela) organizujemy ćwiczenia wraz z WOPR-em kołobrzeskim na rzece Parsęta w okolicach mostu na ul. Kamiennej.

Osoby chętne do wzięcia udziały w ćwiczeniach  – zbiórka Port Jachtowy niedziela godz. 08:30.

Tematem ćwiczeń ratownictwo w nurcie rzeki, wywrotki z kajaków.