O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Podziękowania za Finał WOŚP

Ogromne podziękowania dla wszystkich członków POSP Tryton, firmom, które nas wsparły takim jak Baltona, piekarnia Andrzeja Mielnika, ZAZ z ul. Mazowieckiej, Hurtowni Owocowo-warzywnej Kawon osobom prywatnym oraz wolontariuszom, dzięki którym udało nam się w 22 finale WOŚP zebrać sumę ponad 5500 złotych.

Podziękowania należą się również zarówno PSP Kołobrzeg jak i ratownikom z SAR, którzy czynnie włączyli się w akcję kwestowania.

Dziękujemy.

Zarząd POSP Tryton

wosp (5)wosp (3)wosp (4)wosp (2)