O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WOŚP

wośp.imagesWszystkich chętnych do udziału w WOŚP informujemy, że zbieramy się w dzień orkiestry 12.01 (niedziela) o godz.8.30 w remizie , po zabraniu wszystkich potrzebnych rzeczy przejedziemy pod Ratusz gdzie będziemy „grali” .

Planowany przebieg imprezy

Rozpoczęcie godzina 09:00 pod Ratuszem
W trakcie rozdawana będzie zupa grochowa z kiełbasa, chleb ze
smalcem, ogórki kiszone. Prezentacja sprzętu
Do naszej akcji przyłączyla się również Państwowa Straż Pożarna, oraz SAR.

Zapraszamy druhów bardzo serdecznie do licznego udzialu.

SIEMA !!!!