O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Ważne!!! WOŚP

wośp.imagesInformujemy, że dnia 10 stycznia br.  (piątek) w czasie naszego spotkania (18.00 – port jachtowy) zostanie ustalony sposób i charakter naszego udziału w XXII Finale WOŚP prosimy o przybycie wszystkich chętnych chcących wziąć udział w orkiestrze. Po spotkaniu piątkowym i ustaleniu wszystkich szczegółów zostanie umieszczona informacja o przebiegu akcji na stronie www.opstryton.pl

Zapraszamy druhów bardzo serdecznie do licznego udziału.