Ważne – Kołobrzeskie morsy

W związku z zaangażowaniem POSP TRYTON w zabezpieczenie zlotu morsów kołobrzeskich, który odbędzie się w dniach 02-06/01/2014 przy Kamiennym Szańcu (koło amfiteatru) prosimy wszystkich chętnych druhów którzy chcą wziąć udziału w akcji o przybycie na zebranie organizacyjne dzisiaj tj. 30.12.2013 na godzinę 18:00 do siedziby w porcie jachtowym.

Wstępny harmonogram działań POSP TRYTON w zabezpieczeniu Zlotu Morsów 2014

czwartek 02.01

Wyjazd z portu jachtowego godzina 16:30
Wóz strażacki, suche skafandry, ubranie bojowe lub własne ciepłe, kamizelka „straż”

Czas akcji na Kamiennym Szańcu pomiędzy18 a19

piątek 03.01

Wyjazd z portu jachtowego godzina 16:30

Czas akcji na Kamiennym Szańcu pomiędzy18 a19

Sobota 04.01
Wyjazd z portu jachtowego godzina 9:30

Czas akcji na Kamiennym Szańcu pomiędzy10 a14
W miarę możliwości wypłyniemy łodzią duży RIB

Niedziela – 05.01
Wyjazd z portu jachtowego godzina 10:30

Czas akcji na Kamiennym Szańcu pomiędzy11 a15
Główne wejście do wody wszystkich morsów godzina 13:00

Kąpiel morsów i bicie rekordu guinnessa  – przewidywana liczba kąpiących ponad 1100

Prosimy o liczne przybycie możliwie w ubraniach umożliwiających wejście do wody – suche i mokre skafandry.

Szczegółowy plan zlotu www.morsowanie.kolobrzeg.pl

Dla uczestników przewidziany przez organizatorów poczęstunek
Jacek Podolak