O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Nurkowanie noworoczne

m_tryton (2) m_tryton (4) m_tryton (7)

28 grudnia w sobotę odbyliśmy w grupie 15 osób nurkowanie noworoczne na „Oczku” w Mostowie. Pogoda była piękna druhowie nurkowali nawet po 3 razy. Wszyscy złożyli sobie życzenia, strzeliliśmy szampana, a  przy ognisku po kąpieli były smażone kiełbaski.

Pozdrawiamy wszystkich których zabrakło.