O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Ważne !!!

W zwiazku z wczorajsza tragedia, która wydarzyła sie na rzece Parseta w miejscowosci Pyszka, zostalismy poproszeni przez policje i straż o przeszukanie dna rzeki w miejscu wywrotki kajaka. (poszukiwanie zaginionej dziewczyny)

Zbiórka czwartek godzina 10:00 port jachtowy (sprzet nurkowy – najlepiej
pianka, automat, butla itd.)

Informacje Jacek Podolak