Regaty

Zostaliśmy poproszeni jako POSP TRYTON na Festiwal Żagli ISSA, który odbędzie się w Kołobrzegu 19 i 20 lipca 2013. na zabezpieczenie regat. W piątek (19 lipca) odbędą się regaty o puchar Prezydenta ISSA, w sobotę 20 lipca odbędą się regaty o puchar Prezydenta Kołobrzegu.

Piątek: informacje dodatkowe Jacek Podolak

Sobota: informacje dodatkowe Mirosław Balicki

Do naszych zadań będzie należeć:

–        stawienie znaków zwrotnych na trasie regat,

–        asysta łodzi w celu zapewnienia bezpieczeństwa na wodzie,

–        pomoc komisji sędziowskiej w zakresie prawidłowości manewrów przy znakach zwrotnych.