O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Modernizacja kontenera

wyciagarkaInformujemy wszystkich, że dzięki zaangażowania druha Mirosława Duńczaka w ubiegłym tygodniu zainstalowana została automatyczna wyciągarka w kontenerze na nabrzeżu remontowym obsługująca łódź roboczą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w poniedziałek 10.06.2013 na zebranie (18.00) do portu jachtowego gdzie zostanie przeprowadzony krótki instruktaż obsługi wyciągarki.

                                          Zarząd