O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

VIII Wielkie Sprzątanie Parsęty

plakat-sprzątanie 2013(1)

Jak co roku zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w VIII Wielkim Sprzątaniu Parsęty , które odbędzie się tradycyjnie na parkingu przy moście w Pustarach dnia 18 maja (sobota) , początek imprezy przewidziany jest o godz. 11.oo , organizator  przewidział happeningi , konkursy o tematyce ekologicznej , występy zespołów muzycznych , grochówkę i grila. Wszystkich członków  chętnych wziąć udział w tej imprezie zapraszamy na zebranie dnia 17.05 (piątek ) o godz.18.oo w celu omówienia szczegółów , osoby nie mogące pojawić się na zebraniu , a chcące wziąć udział w imprezie proszę o kontakt z Jackiem Podolakiem .Zapraszamy wszystkich druhów z naszej POSP , którym na sercu leży czystość  otaczającego nas środowiska

Zarząd