O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wyjazd do Egiptu 15.03 do 22.03

EGIPT NURKOWANIE  PILNE !!!

Zwróciliśmy się do naszego kolegi z Warszawy o ofertę na wyjazd nurkowy do Egiptu poniżej to co nam odpisał .W marcu ze Szczecina (Lotnisko Goleniów) wyloty są  tylko do  Hurghady.  W związku z tym proponuję wylot ze Szczecina do Hurghady 15.03 o godzinie 11:20 powrót 22.03.  Hotel, przelot, transfery, ubezpieczenie i wyżywienie HB  2200 pln.  Nurkowania – pakiet 5 dniowy 170 euro  z lodzi z lunchem.  Organizatorem wyjazdu jest Tadeusz z Warszawy.  Osoba sprawdzona, kilkukrotnie już z nim lecieliśmy jest przedstawicielem biura podróży Alfa Star.  Zainteresowane osoby wyjazdem prosimy o kontakt z Jackiem Podolakiem.  Rezerwacja związana jest z wpłatą zaliczki w wysokości 1000 zł.

Zebranie organizacyjne 08.02.2013 godzina 17:30 port jachtowy.