O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Walne Zebranie 12.04.2013

Walne Zebranie

Informujemy wszystkich członków zwyczajnych i wspierających, że Zebranie Walne Sprawozdawcze planowane jest na dzień 12.04.2013 (piątek) na godzinę 18:00 w Sali konferencyjnej Portu Jachtowego.

Program zebrania oraz oficjalne zawiadomienie zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.