O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Podziękowania za WOŚP

Podziękowania !!!

Ogromne podziękowania dla wszystkich członków POSP Tryton , wszystkim firmom, które nas wsparły , osobom prywatnym oraz  wolontariuszom, dzięki którym udało nam się  w 21  finale WOŚP  zebrać pokaźną sumę 10.609 złotych . Zebrana przez nas kwota jest dużo większa niż w zeszłym roku  co jeszcze bardziej cieszy biorąc pod uwagę , że kwota zebrana w całym mieście była niższa niż rok wcześniej.

Dziękujemy.

Zarząd POSP Tryton