O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Ważne – Kołobrzeskie morsy

W związku z zaangażowaniem POSP TRYTON w zabezpieczenie zlotu morsów kołobrzeskich, który odbędzie się w dniach 04-06/01/2013 czyli juz od jutra (piątek) na Kamiennym Szańcu (koło amfiteatru) prosimy wszystkich chętnych druhów do wzięcia udziału w akcji o przybycie na zebranie organizacyjne dzisiaj tj. 03.01.2013 na godzinę 18:00 do siedziby w porcie jachtowym.