45. rocznica powstania

Informujemy wszystkich członków o uroczystych obchodach 45. rocznicy powstania POSP TRYTON, które odbędą się w dniu 7 grudnia 2012 r. na pokładzie katamaranu m/s JANTAR (nabrzeże pilotowe w porcie Kołobrzeg)

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

Godz. 1700       Przywitanie gości

Wystąpienie okolicznościowe

Zarys historyczny – prezentacja

Złożenie ślubowania przez nowych członków

Wręczenie odznaczeń i nagród

Wystąpienia Gości

Godz. 1800       Bankiet okolicznościowy

Listę osób chętnych do uczestnictwa prowadzi Mirek Balicki. Zgłoszeń dokonywać można na zebraniach (poniedziałek, piątek) w klubie lub e-mailem: bali1@op.pl. Dla członków klubu istnieje możliwość przybycia z osoba towarzyszącą.

Dodatkowe informacje: Mirek Balicki, Jacek Podolak