O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Ważne !!!

Informujemy, że w dniu 16 listopada br. w czasie naszego cotygodniowego spotkania (18.00 – port jachtowy) chcemy ustalić sposób i charakter obchodów 45. rocznicy powstania naszej POSP. Prosimy o przybycie wszystkich druhów lub przekazanie kolegom, którzy będą na spotkaniu swoich opinii w powyższej sprawie. 

Zarząd