O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Biesiada Łososiowa

Zapraszamy wszystkich druhów do wzięcia udziału w zabezpieczeniu wyścigów kajakowych w ramach „Biesiady Łososiowej”, zbiórka sobota 21.07.2012 godz. 10:00. Organizatorem jest Gmina Dygowo – zaproszenie przewiduje udział w całej imprezie. Szczegóły wyjazdu zostaną omówione na piątkowym spotkaniu. Jacek Podolak udziela informacji i przyjmuje zgłoszenia.

Zarząd