O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Sprzątanie Parsęty i rzeki Radew

Zapraszamy wszystkich druhów do wzięcia udziału w sprzątaniu Parsęty i rzeki Radew, zbiórka sobota 14.07.2012 godz. 9:30 w ośrodku PETRYKO ( 2 km za Karlinem w stronę Koszalina). Organizatorem jest Urząd Miasta Karlino – na zakończenie przewidziany poczęstunek. Prosimy o zabranie suchych skafandrów. Jacek Podolak udziela informacji i przyjmuje zgłoszenia.

Zarząd