O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WOŚP Podziękowania

 

 Podziękowania !!!

Ogromne podziękowania wszystkim firmom, które nas wsparły, osobom prywatnym oraz  wolontariuszom, dzięki którym udało nam się  w 20  finale WOŚP  zebrać pokaźną sumę 6.750 złotych . Zebrane pieniążki to tradycyjnie  około 10% całkowitej sumy zebranej przez  Kołobrzeżan.

Dziękujemy.

Zarząd POSP Tryton