O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

Wszystkich chętnych  do udziału w WOŚP  informujemy, że zbieramy się w dzień orkiestry  o godz.8.00 w remizie , po zabraniu wszystkich potrzebnych rzeczy  przejedziemy pod Ratusz gdzie będziemy  „grali” . Zaproście  również waszych znajomych na wspólne „granie”

Więcej informacji   601-727609 (Waldek)