O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zabezpieczenie kołobrzeskich Morsów

 

 Poproszono nas o pomoc w  zabezpieczeniu   imprezy  kołobrzeskich Morsów 2012 , która   ma się odbyć  06.01.2012o  godz.12.00  przy latarni morskiej  na plaży na przeciwko   smażalni Rewiński . Chętnych do zabezpieczenia proszę o kntakt   z Pawłem Deptą  512 385 449 . W czasie imprezy przewidziano  zupkę  regeneracyjną i gorące napoje.

Zarząd POSP