O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

POŻEGNANIE ROKU 2011,

Szanowni Przyjaciele zbliża się koniec roku,czas gdy wspominamy to co minęło,i planujemy nowe spotkania,działania,nowe „podboje głębin”.
Zapraszam wszystkich chętnych ,spotkajmy się nad „naszym” jeziorem(Dargocice od strony Kamicy-drzew) w ostatni dzień roku tj sobota 31.12.2011 o godz.10.oo.Proponuje wspólnego nura,może odrobine szampana,wspólne pieczenie kiełbasek.
Serdecznie pozdrawiam
Marek araszewski 601794916