Możemy pomóc

Prezydenta Miasta Kołobrzeg

Zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców Kołobrzegu i okolic o oddawanie krwi, której brakuje w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu

Janusz Gromek

Pobór krwi odbędzie się w dniu

23 sierpnia 2011 r.

w godz. 10.00 – 14.00

w  Kołobrzegu na „Skwerze Pionierów”.

Krew pobierana będzie  w ambulansie do poboru krwi.

Oddający krew mogą tym samym wziąć udział w IX edycji konkursu „Wakacyjna kropla krwi” ogłoszonego 1 lipca b.r. przez Zachodniopomorski Zarząd Okręgowy PCK w Szczecinie pod hasłem:

„Poświęć jeden dzień wakacji na oddanie krwi, uratuj czyjeś życie”.

Konkurs, trwa do 31 października 2011 r.  i polega na dwukrotnym oddaniu krwi. Spośród wszystkich uczestników konkursu zostaną wylosowane nagrody:

1.   Aparat fotograficzny

2.   Wycieczka dla dwóch osób do Berlina