O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Dzień Strażaka

W imieniu Zarządu zapraszamy wszystkich do udziału w obchodach święta straży pożarnych w dniu 13.05.2011 – piątek.

Impreza rozpocznie się akademią i wręczeniem odznaczeń i nagród o godz. 12.00. Następnie zapraszamy na piknik pod gołym niebem na terenie straży.

Osoby , które nie mogą przybyć na 12.00 mogą przyjść później bezpośrednio na piknik.