O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Akcja Sprzątanie Świata

W dniu 16.04.2011 r. odbędzie się sprzątanie Parsęty oraz Kanału Drzewnego  w okolicy mostów na ul.Solnej od strony portu.
Spotkanie w siedzibie POSP Tryton Sobota 16.04.2011 godz 13:30 , po zakończeniu sprzątania ( ok. 2-3 godz.) planowane jest ognisko z pieczeniem kiełbasy na terenie HOM .Zapraszamy wszystkich druhów z naszej POSP , którym na sercu leży czystość  otaczającego nas środowiska , szczegółowych informacji udziela Druh Waldek Bogatko. Obowiązują ubiory bojowe strażackie (oczywiście ci którzy je posiadają ). Uwaga – w przypadku złej prognozy pogody na sobotę , w piątek umieścimy komunikat na stronie .