O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Sarenka uratowana

5 stycznia 2011 w godzinach wieczornych otrzymaliśmy prośbę o pomoc w ratowaniu dryfującej na krze sarenki. Po wnikliwej ocenie sytuacji wspólnie ze strażakami z OSP Ustronie Morskie zdecydowaliśmy o podjęciu akcji ratowniczej. Działania zakończyły się sukcesem. Uratowaną sarnę przekazano przedstawicielowi koła łowieckiego z miejscowości Gwizd.