O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kolejny finał Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W związku z koniecznością zaplanowania naszego udziału w akcji zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na zebranie organizacyjne w dniu dzisiejszym – poniedziałek 29.11. godz 18:00 w naszej siedzibie przy ul. Żurawia.