O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kursy motorowodne

s5200_13x18_400dpi_img_0714_edWszystkich chętnych pragnących zdobyć umiejętności oraz uprawnienia do kierowania jednostkami pływającymi o napędzie mechanicznym, zapraszamy na KURS STERNIKA oraz STARSZEGO STERNIKA MOTOROWODNEGO.

Zgłoszenia oraz informacje: Mirosław Balicki, tel.: 600 336 757

Zapraszamy