Zajęcia basenowe

strojekMiło nam powiadomić, że od 15 września wraca możliwość korzystania z basenu. Zajęcia, jak poprzednio – środa godz. 19.00 – 21.00.

W związku z nieporozumieniem pomiędzy POSP a właścicielem basenu, zostały ustalone zasady korzystania z pływalni:

1. Wszystkie uszkodzenia basenu powstałe podczas użytkowania lub stwierdzone przed zajęciami muszą niezwłocznie zostać zgłoszone osobie prowadzącej, lub Prezesowi – Mirkowi Balickiemu tel.: 600 336 757;
  2. Sprzęt nurkowy wnoszony na basen musi zostać przed zajęciami opłukany pod bieżącą wodą;
  3. Sprzątanie niecki basenu – co 2 tygodnie w godzinach porannych – prosimy o czynny udział.