Nurkowanie na Heweliuszu

imagesDnia 05.09. (niedziela) – jeśli pogoda dopisze – odbędzie się rejs nurkowy na wrak Heweliusza z jednostki m/y Doktor Lubecki.

Zaokrętowanie – 04.09 (piątek) godz. 22.00, wypłynięcie godz. 24.00.

Koszt wyprawy: 350 zł/os. (dla członków Trytona).  W cenie: 2 nurkowania na wraku Heweliusza, nocleg, 3 posiłki, ładowanie butli, super atmosfera.

Kontakt i zapisy – Marcin Kasprzak 502 322 503 (ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy m/y Doktor Lubecki