O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Sprzątanie Parsęty z „Trotonem”

logo-troton-1Dnia 22.05 (sobota) odbędzie sie impreza ekologiczna w Ząbrowie organizowana corocznie przez firmę Troton. W programie sprzątanie Parsenty, grill i zimne co nieco.

 Zbiórka – remiza, godz. 10.00 (mundury bojowe). Wszystkich druhów zapraszamy do czynnego udziału.

Zarząd