O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Dzień Strażaka w POSP

mundur-galowyDnia 21.05. (piątek) o godz. 18.00 w siedzibie organizacji odbędzie się uroczyste spotkanie przy kawie i ciastku z okazji obchodów Dnia Strażaka, podczas którego zostaną wręczone odznaczenia dla najbardziej aktywnych członków POSP.

Druhowie posiadający umundurowanie proszeni są o przybycie w strojach galowych, ewentualnie w mundurach bojowych (dotyczy także MDP).

Wszystkich druhów serdecznie zapraszamy.

Zarząd