Wjazd do portu jachtowego

Ważna informacja dla osób uczestniczących w sprzątaniu portu. W związku z tym, że dojazd do slipu jest ograniczony i zamykany pozyskaliśmy klucz do barierki ograniczającej. Klucz znajduje się w metalowej skrzyneczce pod siedziskami przedziału bojowego samochodu SRw „Mercedes”. Jednocześnie informuję, że po zwodowaniu łodzi, na czas sprzątania należy pozostawić samochód z przyczepką na dojeździe do slipu wzdłuż metalowych baraków w sposób umożliwiający zwodowanie innych łodzi. Nie należy parkować na trawniku. Proszę pamiętać o odłożeniu klucza w poprzednie miejsce po zakończeniu sprzątania. Dziękujemy za przestrzeganie powyższych zasad.