Walne zebranie

Uchwała zarządu POSP TRYTON

z dnia 22.03.2010r.  w sprawie zwołania

Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego POSP TRYTON

Zarząd POSP TRYTON uchwala zwołanie Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego członków w dniu 25.04.2010 r. o godzinie 11:00 w siedzibie POSP przy ulicy Żurawiej 12 B w Kołobrzegu.

Proponowany porządek sprawozdawczo – wyborczego walnego zebrania:

1. Otwarcie zebrania.
  2. Wybór Przewodniczącego zebrania oraz protokolanta.
  3. Wybór Komisji Mandatowej.
  4. Stwierdzenie ważności i prawomocności Walnego Zebrania.
  5. Przyjęcie porządku zebrania.
  6. Wybór Komisji, Skrutacyjnej i Wnioskowej.
  7. Sprawozdanie z działalności Zarządu, oraz działalności finansowej, informacja o zakończeniu kadencji obecnego Zarządu – Przewodniczący.
  8. Sprawozdanie komisji rewizyjnej.
  9. Dyskusja nad sprawozdaniami – ocena dotychczasowej pracy zarządu.
  10. Zatwierdzenie bilansu za rok ubiegły oraz udzielenie absolutorium zarządowi POSP za okres sprawozdawczy.
  11. Przedstawienie planu działalności i planu finansowego na rok 2010.
  12. Dyskusja, rozpatrywanie i składanie wniosków do planu działalności i finansowego.
  13. Zatwierdzenie planu działalności i planu finansowego na rok 2010.
  14. Wybory władz.
  15. Wolne wnioski.
  16. Zakończenie zebrania.

Uwagi:

1. Zarząd uchwala następujący sposób powiadomienia członków sprawozdawczo – wyborczym walnym zebraniu:
  • opublikowanie  zawiadomienia i porządku obrad na stronie internetowej POSP TRYTON,
  • zamieszczenie zawiadomienia i porządku obrad na tablicy ogłoszeń w siedzibie POSP TRYTON,
  • rozesłanie SMS-em informacji z zaproszeniem na stronę POSP TRYTON do wszystkich członków zwyczajnych (lista w załączeniu).

W przypadku braku kworum drugi termin Walnego zebrania ustala się na dzień 25.04.2010 r. o godzinie 12:00 w siedzibie POSP przy ulicy Żurawiej 12 B w Kołobrzegu. Walne Zgromadzenie zwołane w drugim terminie podejmuje uchwały we wszystkich sprawach objętych porządkiem obrad, bez względu na liczbę obecnych uprawnionych do głosowania członków POSP.