O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kandydaci na kurs P1

basen 033Osoby, które zdeklarowały chęć uczestnictwa w kursie na stopień podstawowy płetwonurkowania (P1) proszone są o uczestnictwo w zajęciach basenowych. Zajęcia prowadzone są na basenie OWL Holtur Podczele w środy o godzinie 19:00. Uczestnicy powinni mieć ze sobą sprzęt ABC (maska, fajka, płetwy). Zapraszamy.