O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Marek nie żyje.

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas druh Marek Krewski. Instruktor nurkowania, ratownik z krwi i kości, nauczyciel młodzieży, przyjaciel, kolega. Będzie nam go bardzo brakować. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 23 stycznia 2010 roku na kołobrzeskim cmentarzu. O godzinie 12:30 msza w kaplicy cmentarnej, natomiast złożenie prochów o godzinie 13:00. Prosimy druhów o przybycie w mundurach galowych.

Zarząd