XVIII Finał WOŚP – WYNIK ZBIÓRKI

wośp.images XVII Finał WOŚP za nami. Miło nam poinformować, że tegoroczne zaangażowanie druhów z POSP oraz MDP „TRYTON” przyniosło nadspodziewany efekt. Oferta gastronomiczna w mroźny dzień okazała się strzałem w dziesiątkę. W tym roku zebraliśmy podczas akcji pod ratuszem kwotę 6128 zł , 7 EUR oraz biżuterię złotą w postaci obrączki i pierścionka. Wynik miasta Kołobrzeg to 67115 zł. Dla porównania w roku 2007 zebraliśmy 4700 zł natomiast w 2008 uzyskaliśmy 5900 zł. Jak można zauważyć rozkręcamy się w naszych działaniach. Serdecznie dziękujemy za wsparcie kolegom z BSR oraz PSP.

Z poważaniem Zarząd