O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Modernizacja Mercedesa LA911

DSC_0073 W czwartek 14 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się „burza mózgów” na temat zagospodarowania przestrzeni ładunkowej samochodu technicznego Mercedes LA911 ,w którego jesteśmy posiadaniu. Natomiast na sobotę 16 stycznia zaplanowaliśmy jego modernizację. Wszystkich zainteresowanych wsparciem w działaniach serdecznie zapraszamy do remizy.

Z poważaniem Zarząd