O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

XVIII Finał WOŚP

wośp.imagesJuż po raz XVIII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 10 stycznia w Kołobrzegu odbędzie się finał wojewódzki tej szczytnej inicjatywy Jurka Owsiaka. Kolejny raz aktywnie włączamy się w organizację imprezy w mieście. Przykładem ubiegłych lat grać będziemy pod ratuszem. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 4 stycznia o godzinie 18.00. Wszystkich druhów wolontariuszy serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem Zarząd