O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Mistrzowie Kołobrzegu

Obraz 341

20 grudnia na basenie Milenium nasi młodzi koledzy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odnieśli porażający sukces w 1 Świątecznym Maratonie Pływackim. W czasie 2 godzin przepłynęli łącznie 8500 metrów bijąc na głowę wszystkich rywali. Spośród startujących drużyn (strażaków, adeptów WOPR, rodziców z Depki, dziennikarzy) jedynie zawodnicy ze Straży Granicznej dotrzymali im tempa. Gratulujemy!