O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

I Świateczny maraton pływacki

Wszystkich członków oraz sympatyków POSP TRYTON zapraszamy jutro na basen Milenium. O godzinie 10.00 rozpoczyna się I Świąteczny maraton pływacki. Do rywalizacji w 2 godzinnym maratonie wystawiliśmy 7 osobowa drużynę Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Nasi druhowie staną w szranki z pełnoletnimi uczestnikami z PSP, Policji, WOPR. Serdecznie zapraszamy kibiców do wspierania naszych kolegów z MDP.

Z poważaniem Zarząd