O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kolejna edycja kursu SS1

DSC_0038Chcesz, aby sezon nurkowy trwał cały rok?

Masz dość uczucia zimna pod wodą?

Nurkuj w każdych warunkach pogodowych!

Zgłoś się na kurs nurkowania w skafandrach suchych – SS1 !!!

Termin kursu zostanie podany po zamknięciu listy uczestników.

Kontakt: Marcin Kasprzak – tel: 502 322 503

Zapraszamy